Diskuzní fórum

Nové diskusní fórum o fotobankách

Diskusní fórum o microstock fotobankáchDnes jsem pro všechny příznivce fotobank (ať už ve fotobankách prodávají nebo nakupují) připravil a spustil nové diskusní fórum na snadno zapamatovatelné adrese forum.fotobanky.cz, kde můžete po libosti psát své dotazy, diskutovat, radit, chlubit se svými výsledky nebo jen sledovat, co se děje nového na poli microstock fotobank.

S tímto krokem jsem dlouho otálel, ale v poslední době se objevilo několik důvodů, proč jsem se do toho nakonec pustil:

  1. Poměrně hodně účastníků fotobankového průzkumu se v anketě vyjádřilo, že by fórum uvítali.
  2. Velké množství čtenářů se v komentářích pod články ptají na věci, které by mohli lépe a rychleji zodpovědět jiní - proto budu velmi rád, pokud se na fóru nebudete jen dotazovat, ale také poradíte ostatním méně zkušeným fotobankéřům.
  3. Spousta návštěvníků, chce rychle odpověď na svůj dotaz a tak neváhají jej napsat do komentářů pod nejnovější článek na webu, ač s daným tématem vůbec nesouvisí.

Nuže, vzhůru na fórum, zaregistrujte si svou přezdívku a můžete začít diskutovat - co takhle se domluvit na nějakém fotobankovém srazu?


Komentáře


Gravatar
8. duben 2013, 13:33 Petr Jeník
Paráda - to se hodí
Začínám si malinko hrát s focením a myšlenkou, že bych začal nabízet svoje obrázky ve fotobankách. Takže rady od zkušenějších ve fóru se budou hodit.
 
Gravatar
9. duben 2013, 06:36 Alena
Niekedy som si pozerala diskusie na Shutterstocku. Moja angličtina je čo google prekladač dal trochu jednoduchá. Niekedy si slovné spojenie overím cez google vyhladávač. Občas sa divím čo som napísala Rozumiem z časti čo iný píšu ale nerozumiem čo píšem ja keď sa chcem niečo opýtať alebo poradiť lebo naša gramatika a skloňovanie je odlišné. Niekedy sa čudujem čo som napísala je tam niekedy chyba v texte. Diskusie na našich fórach sú lepšie, rýchlejšie, môžeme sa trochu poznať.
 
Gravatar
9. duben 2013, 07:08 Alena
Niekedy rozumiem bez prekladača celý text. Niekedy keď píšem dlhšie vety tak sa pomýlim. Ono je zrejme vidno že nepíše angličtinár, lebo oni niekedy píšu také komplikované frázy.
 
Gravatar
9. duben 2013, 09:13 Zdenka
Tak to je super! Už jsem se registrovala... Diskuse se hodí a moje jazykové znalosti zůstaly na mrtvém bodě... Proto hurá do informací a zkušeností předávaným v blízkém jazyce! Samozřejmě myslím i slovenštinu! :o) Moc ráda bych se zúčastnila toho "fotobankového setkání". Zkuste prosím dát dohromady termín co nejdříve, a't se můžeme zařídit. Dovolené už pomalu propukají... :o)Navím Prahu nemám nejblíže... :o(
 
Gravatar
9. duben 2013, 11:09 jk_
Jen připomínám existující fórum http://www.mikrofotobanky.cz/forum/ , samozřejmě v češtině, se stovkami uživatelů a znalostma za 5 let nahromaděnýma v pár tisících užitečných příspěvcích :-)

 
Gravatar
28. září 2013, 16:05 Hyckor
Dobry den.
Prosim vas, vie mi niekto podat informacie o www.fotobanka.cz
Ich komunikacia cez mail je absolutne nulova, uz nechodia ziadosti pre klientov, v sekcii novinky su informacie rok stare, fungujú vobec? ma zmysel updatovat portfolio?
nemozem sa preklikat k informaciam o tejto fotobanke, kedze jej nazov je pre vyhladavace matuci. Vdaka za info
 
Gravatar
30. září 2013, 08:58 Petr Václavek
Hyckore, doporučuji nenahrávat, za poslední 3 roky jsem o této fotobance neslyšel opravdu NIC pozitivního. Toho negativního bylo spousta (povětšinou o tom, že majitel neplatí a dělá mrtvého brouka).
 
Gravatar
23. leden 2016, 23:27 Manuel
Supr, projížďel jsem si fórum, ale nenašel dost infa a zkušeností, chtělo by to trochu nakopnout ;)
 

Přidej komentář
Pokud se chcete na něco zeptat, vyhledejte/zapište svůj dotaz na fotobankovém diskuzním fóru.

Aktuality

Diskuzní fórum

O fotobankách, focení i kreslení vektorů můžete diskutovat na fotobankovém diskusním fóru.

Nejlepší fotobanky

Seznam těch nejlepších fotobank, setříděn podle výše výdělků:

Shutterstock Shutterstock
Dreamstime Dreamstime
Fotolia Fotolia
iStockphoto iStockphoto
BigStock BigStock
123RF 123RF
Graphic Leftovers Graphic Leftovers
Depositphotos Depositphotos
Pond5 Pond5

Více informací →

Newsletter

Přihlašte se k odběru občasného newsletteru s přehledem dění kolem fotobank

Fotobanky na Facebooku

Spoustu drobnějších zpráv píšu jen na Facebook.