Diskuzní fórum

iluTRIKA - trička pro grafiky

iluTRIKA - trička s potiskem od grafikaMožná jste si již povšimli, že se v levém sloupci na tomto webu objevila první reklama. Je to banner lákající na můj další osobní projekt - iluTRIKA - eshop, kde prodávám trička se svým vlastním originálním potiskem

Co může tento obchod nabídnou návštěvníkům stránek věnovaných fotobankám? No přece tématická trička - zatím jsem se zaměřil zejména na grafiky, ale časem se snad objeví také něco pro fotografy a microstockaře obecně.

Snažím se si s grafikou náležitě vyhrát (nebyl by pro mě problém vzít pár desítek svých ilustrací z fotobank, hodit je na triko a naplnit tím e-shop), a tak chci, aby byl každý motiv náležitě propracovaný, originální a měl nějakou myšlenku / vtip. 

Malá ukázka triček pro ilutrátory:

Ukázka potisků pro grafiky a ilustrátory

Pro fotografy tu mám zatím jediné triko, ale to se časem určitě změní:

Tričko s press kartou

Nechybí samozřejmě ani pár graficky propracovanějších motivů (třeba na níže zobrazeném triku "I Love My Bike" jsem strávil více jak 10 hodin) a doufám, že v nabídce naleznete i pár vtipných kousků:

Ukázka několika motivů na trička

A ještě na závěr doplním fotografii, na které můžete vidět provedení a kvalitu potisku (žádná pogumovaná vrstva), více jich naleznete na blogu - Reálné fotky trička z nabídky:

Ukázka kvality digitálního inkoustového tisku na trička

Potisk je prováděn metodou přímého digitálního inkoustového tisku - na textílii se nanáší speciální pigmentový inkoust, který se následně zafixuje vysokou teplotou a tlakem. Potisk vydrží velice dlouho kvalitní (neopotřebuje se ani po 10 praních), je měkký a jemný na dotek a tričko zůstává prodyšné a volné.

Další trička najdete přímo v eshopu iluTRIKA.cz a nebo na blogu obchodu, kde se snažím lépe a detailněji prezentovat trička a jejich motivy.

P.S. Pořád přemýšlím o návrhu trička pro fotobankéře, ale nic moc pěkného / vtipného / zajímavého mě nenapadá. Máte nějaký tip?


Komentáře


Gravatar
8. březen 2013, 14:14 Farna
Vnuknul jste mi pár nápadů, asi opráším svůj starý účet na T-shocku. :) Můžu se zeptat, jak jste vytáhnul ty paletky v kvalitě pro tisk? To asi není přes PrntScrn, že? Jsou někde ke stažení nebo něco? Nějak nevím, kam se na googlu vrtnout.
Snad na revanž tip Spermobanka/Fotobanka? Nějak to rozpracovat? Kašli na spermobanku, jdi na fotobanku? No nevím, jsem asi moc nepomoh... :) Hodně štěstí při tvorbě.
 
Gravatar
8. březen 2013, 22:07 Petr Václavek
Je to PrntScrn a kupodivu kvalita po vytištění je OK. Pošlete/nasdílejte pak link na vaše nápady, rád se podívám.
 
Gravatar
11. březen 2013, 07:22 Alena
Mohol by byť typ kreslený žralok chce zožrať objektív či fotobanku. Celkom to súvisí s fotobankovým súperením. Nech sa darí.
 

Přidej komentář
Pokud se chcete na něco zeptat, vyhledejte/zapište svůj dotaz na fotobankovém diskuzním fóru.

Aktuality

Diskuzní fórum

O fotobankách, focení i kreslení vektorů můžete diskutovat na fotobankovém diskusním fóru.

Nejlepší fotobanky

Seznam těch nejlepších fotobank, setříděn podle výše výdělků:

Shutterstock Shutterstock
Dreamstime Dreamstime
Fotolia Fotolia
iStockphoto iStockphoto
BigStock BigStock
123RF 123RF
Graphic Leftovers Graphic Leftovers
Depositphotos Depositphotos
Pond5 Pond5

Více informací →

Newsletter

Přihlašte se k odběru občasného newsletteru s přehledem dění kolem fotobank

Fotobanky na Facebooku

Spoustu drobnějších zpráv píšu jen na Facebook.