Diskuzní fórum

Soutěž o nejzajímavější fotobankový příběh

Jaký je váš fotobankový příběh?Přišlo mi, že celý tento portál je jen o mě a fotobankách, samé návody, postupy recenze, honba za většími zisky. Ale o tom, jak to jde ve fotobankách ostatním, jak začínali, jaké mají úspěchy a problémy se vy čtenáři dozvíte jen pár čísel z každoročního průzkumu mezi fotobankéři (další kolo se už blíží!). A to je myslím škoda, rád bych aby tento web byl více o lidech. Proto jsem se rozhodl uspořádat malou předvánoční soutěž o pár knih z oblasti fotobank, grafiky a focení.

Pokud se této soutěže chcete zúčastnit, zašlete mi na email This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Váš fotobankový příběh. Nemusí to být kompletní story jak jste začínali a jak se vám vede (i když popravdě to je rozhodně nejzajímavější téma, tedy s největší šancí na výhru, mimochodem ten můj příběh najdete zde), může to být třeba jen o jedné fotce - jak a kde jste ji pořídili a jak obrovské prodeje z ní pak byly, nebo to může být o tom, jak a kde jste nečekaně potkali své dílo. Každopádně ten příběh musí být pravdivý (phádky můžete publikovat na jiných serverech), uvítal bych také odkaz na vaše portfolio nebo minimálně pár miniatur vašich fotek/grafiky, aby bylo vidět, jak fotíte/kreslíte. Můžete klidně zůstat anonymní a nebo naopak můžete přidat odkazy na své stránky a trochu je tak zpropagovat.

Texty budou publikovány v nové sekci Fotobankové příběhy na webu. Mimochodem prvních pár již tam je a nasadily laťku poměrně vysoko.

Výhry v soutěži o nejlepší příběh z oblasti fotobankTermín: Příběhy přijímám až do Štědrého dne, pravidelně je budu publikovat na těchto stránkách (a linkovat na facebook a twitter), závěrečné vyhodnocení proběhne v průběhu ledna.

Ceny: Tři nejlepší budou odměněni knihou dle svého výběru z tohoto seznamu (jsou to knihy, které jsem v minulosti zrecenzoval):

Přičemž výherci si ceny vybírají v pořadí podle svého umístění.

Určení vítězů: První a druhé místo vyberu já, třetí bude ten, jehož příspěvek si na Facebookových stránkách tohoto webu přečte nejvíce lidí.

Dodatek: Zasláním příběhu souhlasíte s jeho zveřejněním na těchto stránkách, přičemž já jej mohu lehce upravit, případně i zamítnout. Nevzniká vám žádný nárok na cokoliv, další právnické kličky si doplňte dle své libosti. Vaše osobní údaje nebudou zneužity, pravidla soutěže se mohou změnit, já za nic neručím,  atd. atd. atd...
 


Komentáře


Gravatar
29. listopad 2012, 09:38 PK
Dobrý nápad, chválím. Na příběhy se těším a možná i něco sepíši.
 
Gravatar
29. listopad 2012, 09:40 Petr Václavek
Skvělé, jen do toho. Místa je zatím dost :)
 
Gravatar
29. listopad 2012, 10:31 Zdeňka
Juch! Taky se mi to líbí! Zkusím taky něco napsat. I když jsem na fotobakách jen krátce, snad vás to lidičky pobaví!
 
Gravatar
1. prosinec 2012, 19:14 basti
Škoda, já už zveřejnil moji story i úspěch hodně úspěšné fotky na blogu :D Jinak super nápad, jsem na ty příběhy docela zvědavý :)
 
Gravatar
1. prosinec 2012, 19:43 Petr Václavek
Basti, klidně ti to zveřejním i tady :)
 

Přidej komentář
Pokud se chcete na něco zeptat, vyhledejte/zapište svůj dotaz na fotobankovém diskuzním fóru.

Aktuality

Diskuzní fórum

O fotobankách, focení i kreslení vektorů můžete diskutovat na fotobankovém diskusním fóru.

Nejlepší fotobanky

Seznam těch nejlepších fotobank, setříděn podle výše výdělků:

Shutterstock Shutterstock
Dreamstime Dreamstime
Fotolia Fotolia
iStockphoto iStockphoto
BigStock BigStock
123RF 123RF
Graphic Leftovers Graphic Leftovers
Depositphotos Depositphotos
Pond5 Pond5

Více informací →

Newsletter

Přihlašte se k odběru občasného newsletteru s přehledem dění kolem fotobank

Fotobanky na Facebooku

Spoustu drobnějších zpráv píšu jen na Facebook.