Diskuzní fórum

Jak vyplnit TaxForm na 123RF

Návod na vyplnění tax form na 123rfTento týden oznámila fotobanka 123RF, že bude také vyžadovat vyplnit daňový formulář kvůli zamezení dvojímu zdanění (pokud nevyplníte, tak přijdete o 30 procent z výdělků prodejů zákazníkům do USA, více viz článek Co to je a k čemu slouží W-8BEN.

Návod jsem poskládal podle instrukcí z fotobankového fóra, jak jej tam nasdílela Anika - díky!

Na 123 Tax wizard se dostanete po přihlášení přes odkaz Tax center v patičce stránky. Následně si buď vyklikáte cestu k formuláři podle tohoto obrázku:

Návod na taxform na 123RF

...a nebo rovnou vyberete ze seznamu Online W-8 BEN Form

Následně jej vyplníte podle tohoto návodu:

 

Návod na vyplnění formuláře W-8BEN na fotobance 123RF

Jméno a příjmení v posledním poli formuláři musí být stejné jako v první položce formuláře. Tlačítkem Submit odešlete a máte hotovo.


Komentáře


Gravatar
18. červen 2015, 11:25 ina
Chcem sa spýtať, pokiaľ budem v budúcnosti mať identification number mám spraviť upgrade tohto formulára? (lebo myslím, že pre Istock si ho musia Slováci vyžiadať, takže keď to spravím musím to tu potom doplniť? )
 
Gravatar
19. červen 2015, 06:14 Katarina
Dakujem za dalsi rychly navod.
 
Gravatar
8. leden 2017, 07:09 Petr
Zdravím. Uvítal bych, kdyby jsi mohl aktualizovat návody na vyplnění TAX formulářů, neboť fotobanky je svým způsobem pozměnily a lidem, kteří neumí dost dobře anglicky to způsobuje trochu potíže, zmatek :-), díky
 
Gravatar
11. leden 2017, 15:50 Dan
Pěkný den všem. Připojuji se k Petrovi ohledně aktualizace taxform formulářů. A pokud by navíc ještě byly pohromadě v jednom článku, bylo by to nejlepší. Ale to už si asi trochu vymýšlím:-) Děkuji. A ještě Vám chci Petře poděkovat za tyto stránky. I ostatním lidem, přispěvatelům do diskuzí. Oáza informací, vtipností a navíc slušnosti, která se, žel, jen tak někde už moc nevidí.
 
Gravatar
4. únor 2018, 07:10 kovop
Veľká vďaka za tieto návody. :)
 

Přidej komentář
Pokud se chcete na něco zeptat, vyhledejte/zapište svůj dotaz na fotobankovém diskuzním fóru.